محتوای اپلیکیشن

جهت مشاهده محتوای اپ پایه تحصیلی خود را انتخاب کنید

درس ها

ادبیات فارسی دوازدهم تجربی

نام استاد : شاهین شاهین زاد

توضیحات: درس ادبیات فارسی، در این سامانه توسط استاد شاهین شاهین زاد که از اساتید خوش نام و با سابقه این درس می باشند، تدریس گردیده است. استاد شاهین زاد جهت ارتقاء سطح یادگیری دانش آموزان سال دوازدهم این درس را در سه بخش قلمرو ادبی، قلمرو زبانی و قلمرو فکری به طور کامل همراه با راهکارهای فهم بیشتر درس و تست زنی تدریس نموده اند.


دریافت کتاب درسی
ریاضی 3 تجربی

نام استاد : علی مقدم نیا,سروش موئینی

توضیحات: درس ریاضی رشته تجربی از جمله دروس تاثیرگذار رشته تجربی که با تدریس دو تن از اساتید مسلم این رشته آقایان سیدعلی مقدم نیا و سروش موویینی تدریس گردیده است که هر کدام فصول مربوطه را با دیدگاه حل سوالات کنکور و امتحانات نهایی ارائه نموده اند. این درس مشتمل بر هفت فصل می باشد که در پارتهای حدودا نیم ساعته و در مجموع شامل حدود ساعت تدریس می باشد.

زیست شناسی

نام استاد : دکتر محمد پازوکی

توضیحات: درس زیست شناسی به عنوان مهمترین درس پایه تجربی به خصوص برای دانش آموزان سال دوازدهم می باشد. لذا در این درس سعی شده تا بر اساس موثرترین متد درس زیست شناسی با معیارهای کتاب زیست شناسی سال دوازدهم به طور کامل توسط آقای دکتر پازوکی به عنوان یکی از برترین مدرسین این حوزه تدریس گردد.

عربی ،زبان قرآن

نام استاد : رضا مومن زاده

توضیحات: درس عربی شامل چهار فصل می باشد که توسط استاد مومن زاده تدریس گردیده است. استاد درس سعی نموده است تا بر اساس رویکرد کتاب نظام جدید و با توجه به همه ابعاد این درس در بخش های قواعد، ترجمه و کار بر روی متن کتاب دانش آموزان پایه دوازدهم را به سطح بالای آمادگی جهت کنکور و امتحانات نهایی برساند.


دریافت کتاب درسی