محتوای اپلیکیشن

جهت مشاهده محتوای اپ پایه تحصیلی خود را انتخاب کنید

درس ها

حسابان 2

نام استاد : مجید رفعتی,محمدحسین صابری

توضیحات: درس حسابان به عنوان یکی از دروس اصلی اختصاصی رشته ریاضی و فیزیک دارای اهمیت ویژه ای برای دانش آموزان این رشته می باشد. لذا در این درس با حضور استاد مجید رفعتی و محمد حسین صابری با تجربه و توانمندی بالا بهترین شیوه تدریس و درک مسایل حسابان ارائه گردیده است. دانش آموزان رشته ریاضی و فیزیک سال دوازدهم با مشاهده ویدیو تدریس این اساتید توانایی بالایی را جهت حل مسایل و تست زنی به دست خواهند آورد.

ادبیات فارسی دوازدهم ریاضی

نام استاد : شاهین شاهین زاد

توضیحات: درس ادبیات فارسی، در این سامانه توسط استاد شاهین شاهین زاد که از اساتید خوش نام و با سابقه این درس می باشند، تدریس گردیده است. استاد شاهین زاد جهت ارتقاء سطح یادگیری دانش آموزان سال دوازدهم این درس را در سه بخش قلمرو ادبی، قلمرو زبانی و قلمرو فکری به طور کامل همراه با راهکارهای فهم بیشتر درس و تست زنی تدریس نموده اند.

عربی، زبان قرآن

نام استاد : رضا مومن زاده

توضیحات: درس عربی شامل چهار فصل می باشد که توسط استاد مومن زاده تدریس گردیده است. استاد درس سعی نموده است تا بر اساس رویکرد کتاب نظام جدید و با توجه به همه ابعاد این درس در بخش های قواعد، ترجمه و کار بر روی متن کتاب دانش آموزان پایه دوازدهم را به سطح بالای آمادگی جهت کنکور و امتحانات نهایی برساند.


دریافت کتاب درسی